טיסות לפראג עם איזה חברות תעופה הכי משתלם לטוס

טיסות לפראג, כל מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם מתכננים לטוס לפראג אנחנו כאן כדי לתת לכם את המידע הרלוונטי על הטיסות וכל מה שאתם צריכים לדעת. פראג היא יעד מבוקש בין היתר, משום שמדובר על יעד שנחשב קרוב במונחים שלנו. מרחק של ארבע שעות טיסה ואתם שם, כאילו לקחתם את הרכב לאילת. הטיסות לפראג יכולות להיות בחברות יקרות יותר והן יכולות להיות בחברות די זולות. בכל מקרה, כאשר אתם קונים כרטיסים, כדאי לדעת ולהכיר את התנאים במקום כדי שתוכלו לתכנן את הטיול בצורה הטובה ביותר.
כל הטיפים וכל המידע על טיסות לפראג, נמצאים כאן.

כמה מילים על הטיסה ועל שדה התעופה וואצל ואלהב

הטיסה עצמה לוקחת ארבע שעות בסך הכל. כמובן שאתם צריכים לקחת בחשבון את משך הזמן שייקח לכם להגיע לטיסה בשדה התעופה ואת הזמן שייקח לכם לקחת כלי רכב זה או אחר, מה שנפרט עליו בהמשך, עד שתגיעו אל היעד. שדה התעופה של פראג הוא שדה התעופה ואצלב הוואל והוא ממקום במרחק של עשרים וחמש דקות נסיעה מהעיר.
שדה התעופה של פראג לא נמצא שם רק כדי לאפשר לאלפי תיירים לנסוע בכל יום אל העיר, אלא הוא גם משמש בתור תחנת מעבר עבור תיירים רבים שממשיכים ליעדים אחרים בכל רחבי העולם. שדה התעופה מכיל ארבעה טרמינלים. טרמינל 1 הוא הטרמינל בו תרדו והוא מיועד לתיירות חוץ. טרמינל 2 מיועד לטיסות פנים אירופאיות, טרמינל 3 נועד לטיסות פרטיות והאחרון, טרמינל 4 הוא טרמינל VIP. שימו לב לכך, בעיקר משום שבטרמינל 1 תמצאו חנויות פטורות ממס, מה שלא יהיה נכון בטרמינל 2 שהחנויות בו לא פטורות ממס משום שמדובר על תיירות פנים של האיחוד האירופי.
הטיסה עצמה, כאמור, יכולה להיעשות דרך חברות זולות יותר ודרך חברות יקרות. מוכרות לציבור הרחב טיסות ‘לואו קוסט’, שמיועדות במקור לאספקת סחורה אווירית ובדרך חזרה אוספת תיירים.
טיפ קטן מאיתנו: אם אתם בוחרים לטוס בטיסה שנראית על פניו זולה יותר, שימו לב טוב אלו מזוודות אתם יכולים להעלות לטיסה בדיוק. אנחנו תמיד מעדיפים להשאיר אופציה למזוודה נוספת בדרך חזרה. למתנות שעוד תרכשו.

איך נוסעים משדה התעופה אל העיר

כאמור, המרחק של שדה התעופה מהעיר הוא של עשרים וחמש דקות נסיעה. שדה התעופה לא מחובר לרשת המטרו של העיר, כך שאתם יכולים לקחת אוטובוס ציבורי אל תחנת הרכבת. ההמלצה שלנו היא לקחת את קו האוטובוס שמגיע לקו A של המטרו, כך תגיעו במהירות גדולה יותר למרכז העיר, האיזור הפופולארי על התיירים.
אפשר לקחת מונית משדה התעופה, אבל שימו לב שהנהגים נוסעים בדרך הקצרה ביותר, דרך כביש Evropska . אתם יכולים לבחור באינטרנט מראש איזו מונית תחכה לכם בשדה, אתם יכולים לבחור להגיד לנהג שתמצאו במקום מה המסלול המועדף עליכם. אל תשכחו כי מרבית נהגי המונית בפראג לא דוברים אנגלית, כך שאולי אפילו כדאי להוריד לכתחילה, דרך האינטרנט, את מסלול הנסיעה המועדף עליכם לטלפון.

מה תמצאו בשדה התעופה של פראג

שדה התעופה של פראג מכיל כמה מתקנים שלא תמצאו בשדות תעופה אחרים ברחבי העולם. בין היתר, בטרמינל 1 תמצאו את האורטוריום שיאפשר לכם לעשות מדיטציה בזמן שאתם מחכים למונית או לטיסת ההמשך שלכם ליעד הבא. בסמוך ממוקמות מקלחות שיאפשרו לכם להתרענן, בין אם אתם נוחתים בשדה לנחיתת ביניים ובין אם אתם מעוניינים להמשיך בטיול שלכם.
בטרמינל 1, כמו בטרמינל 2, תמצאו אינטרנט אלחוטי חינמי למבקרים בנמל התעופה. אתם כמובן תמצאו את שלל חנויות הנוחות האהובות על המטיילים בשדות התעופה של אירופה, בהן תוכלו לרכוש מוצרים של עשרות מותגים מובילים בכל העולם.

אל תשכחו את המסמכים הדרושים לכם בטיסה לפראג

לאור מגיפת הקורונה חלו שינויים במסמכים אותם נדרשים להביא היוצאים מהארץ והחוזרים אליה. נכון לכתיבת שורות אלו אנחנו יכולים להגיד שהתנאים וההנחיות משתנות כל הזמן. לכן חשוב מאוד לברר באתר של משרד החוץ מה המסמכים הדרושים לכם כדי לחזור לארץ או לצאת ממנה.
שימו לב שאתם מבדילים בין הטפסים הדרושים לכם לחזרה לארץ, אלו הדרושים לכם לעליה למטוס והטפסים הדרושים לכם כדי להיכנס ולצאת מפראג. כאמור, אנחנו לא יכולים להגיד כעת בביטחון מלא מה תידרשו להביא אתכם, אבל ככל שתהיו בקיאים יותר במתרחש כעת, אם תשכילו להביא את כל המסמכים מודפסים מראש, כך תמנעו מאי נעימות.
בכל מקרה, גם אם תפספסו פרט זה או אחר, באמצעות רשת האינטרנט במקום תגיעו לכל מסמך הדרוש לכם דרך הטלפון.

מזג האוור בפראג – מתי כדאי לטוס לפראג

לפני שיוצאים לטייל בעיר חדשה, תמיד נכון וטוב לעקוב אחרי השינויים של מזג האוויר על מנת שתגיעו מוכנים לטיול עד כמה שניתן. שימו לב כי מזג האוויר בפראג דומה למזג האוויר בשאר הערים של מרכז אירופה – פרטים בכתבה ההבאה

קרא עוד »
Open chat
רוצה להזמין סיור?
היי, כאן ליאת! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇