סיכום טיול של צעירים בפראג

חיי הלילה והבילויים של פראג

פראג אומנם עיר היסטורית אך יש בה גם צד חם וחריף של הלילה,
גם בפראג יש לא מעט מועדונים ברים מסעדות ומקומות לבילויים
אז בואו כולנו נצלול אל תוך חיי הלילה והבילויים של פראג

ברים וחיי הלילה

לאלה שאוהבים ליהנות מחיי הלילה ומברים אז חדשות טובות בפראג יש לא מעט מקומות כאלה!
איזור nepravka מקום עם ברים על גדות הנהר, אזור נחמד ויפה אפשר ליהנות מהנוף של הנהר עם בירה בבר על סירה או על גדות הנהר, מקום מומלץ לטייל בו! כמו כן יש גם מועדונים בעיר כמו למשל
מועדון Roxy, מועדון duplex בנוסף יש גם את מועדון Vzorkovna, מועדון נחמד ונעים, אפשר לעשן, ומקום נחמד לפגוש חברים חדשים וגם יש את מועדון ankali, מעודון טכנו מגניב ואת מועדון jazz republic מומלץ מאוד!

אוכל&מוזיאונים

מסעדת El gaucho dusni מסעדה טעימה וטובה מומלץ לכולם!
בנוסף יש מסעדות דגים ומאכלי ים כמו למשל Seafood market & grill ולאלה שאוהבים מסעדות קלאסיות עם אוכל טעים ביותר אז כדאי לכם לבקר בW restaurant ובמסעדתMlynec כמו כן יש מוזיאונים רבים בעיר, כמו למשל מוזיאון השעווה, או Kgb museum שעוסק במשטר החשאי KGB שעבד בברית המועצות, בנוסף יש גם את Natural history museum,

תודות לכותב הסיכום
תודות רבות ליובל
שעזר לכתוב את המאמר
הפוסט פורסם באפריל 2022
בקבוצת פראג שלנו

מוזיאונים מומלצים בפראג לשנת 2024

העם הצ’כי מעריך ואוהב תרבות, כך שמדובר על מה שבהחלט אפשר למצוא בכל פינה כמעט בעיר. אספנו את הרשימה של המוזיאונים הטובים והמעניינים בפראג, אלו שכדאי לכם לבקר בהם בהזדמנות הראשונה.

קרא עוד »

טיסות לפראג עם איזה חברות תעופה הכי משתלם לטוס

הטיסות לפראג יכולות להיות בחברות יקרות יותר והן יכולות להיות בחברות די זולות. בכל מקרה, כאשר אתם קונים כרטיסים, כדאי לדעת ולהכיר את התנאים במקום כדי שתוכלו לתכנן את הטיול בצורה הטובה ביותר.
כל הטיפים וכל המידע על טיסות לפראג
בכתבה ההבאה

קרא עוד »